הדברת נמליםנמלים

הדברת נמלים מכל סוג ולאלתר!

בניגוד למכרסמים, נחשים או תיקנים- חדירת נמלים לשטח הבית הינה מטרד של ממש בשל מספר סיבות:

*הן רבות במספר וזריזות בתנועתן כך שקשה להשתלט על הפלישה

*פעמים רבות הן מגיעות מתוך אזורים עמוקים, דבר המקשה על מציאת הקנים והתעלות המובילות אליהם.

*אין שטח שהוא חסין בפני חדירת נמלים, כך שחדרי הבית כולם הם יעדים אפשריים 

לרוב כשאנו נתקלים בנחיל נמלים המגיע מהגינה בדרכים עקלקלות עד למטבח, באופן טבעי אנו שולפים את אחד מתרסיסי ההדברה שברשותנו ומרססים במספר נקודות, בתקווה שהנמלים תבינה את הרמז ותעבורנה למצוא מקום אחר להתיישב בו.

הבעיה עם הדברה ביתית היא שזהו פתרון זמני ונקודתי, ולכן אינו יסודי או מהווה מענה במקרה וישנן מספר נקודות נוספות בבית מהן הנמלים מגיעות.

על מנת לטפל בחדירת נמלים בבית באופן יסודי ובכדי להבטיח כי הן לא תחזורנה, יש צורך במדביר מנוסה. עבודת המדביר מתחילה בסקירה מקצועית של הבית לשם איתור מיקומי קיני הנמלים ומספרם. לאחר זיהוי סוג הנמלה והיקף התפשטותן בבית, הוא מתאים את חומר ההדברה לסוג הנמלים ומפזר אותו בכל מקום בו זוהתה פעילות.

כאשר ההדברה מתבצעת על ידי מדביר מקצועי, הרחקת המזיקים הינה מידיית ויעילה הרבה יותר. כמו כן, מאחר ואנחנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה, הדברת נמלים אינה מצריכה יציאה מהבית ולכן גם נוחה יותר.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות מקצועי ומנוסה עם המדבירים של עולם ההדברות.

הנמלים השתלטו לכם על הבית? הזמינו מדביר נמלים לפתרון יעיל ויסודי 

כבכל שבוע, הגיע היום החגיגי, בו עושים ניקיון רציני ויסודי בבית. אם בכל יום מטאטאים וכמובן מכבסים ומדיחים את הכלים, הרי שיום אחד בשבוע כולל החלפת מצעים, שטיפה יסודית של הבית והזזת רהיטים עד להברקתו המוחלטת.

לקראת סוף הניקיון אתם מתחילים להרגיש את האווירה החגיגית של סוף השבוע, המצעים חדשים ונקיים, וניחוחות של אקונומיקה וכביסה ממלאים את הבית. עוד עשרים דקות לערך עד לסיום כל מטלות הבית, ולרגע בו תוכלו ליהנות מכוס קפה מפנקת. 

לפתע תזוזה נקלטת בזווית העין שלכם ובמבט ממוקד יותר אתם מבחינים בנחיל נמלים המתעלם לחלוטין מהטרחה שלכם ועושה את דרכו למטבח הנקי שלכם. כוס הקפה הולכת ומתרחקת מכם…

מה עושים? 

אל תשברו את הראש עם ריסוסים וניקיונות מיותרים- עם הדברת נמלים אצלנו, כוס הקפה מעולם לא הייתה קרובה יותר!