הדברת מזיקים

הדברת מזיקים בטוחה, יסודית ולאורך זמן

אנחנו חיים בעידן טכנולוגי בו אחוז גבוה מהשירותים זמינים עבורנו במרחק נגיעה (או טאצ' אם לדייק). כשם שפשוט לחפש מסעדה בקרבת מקום ולהגיע בשניות לצפייה בתפריט, כך קל ביותר להזמין הדברת מזיקים אלינו הביתה, והמבחר רחב מאוד. רבים מהמדבירים מציינים כי השירות שהם מספקים הינו זריז ובטוח, אך כיצד נוכל אנחנו כלקוחות לדעת כי אכן כך הדבר, וכי מהירות העבודה אינה מגיעה על חשבון הבטיחות שלנו ושל בני משפחתנו?

עם השנים, חומרי ההדברה עברו מעין ביות, באופן כזה שכיום ישנם חומרים בטוחים לשימוש ביתי במקרים קלים ונקודתיים, לדוגמא כאשר אנו נתקלים בתיקן או בשיירת נמלים המופיעים כאשר מזון הושאר בחוץ או מצא את דרכו באחת מפינות הבית. השפעתם של חומרים אלה מתפוגגת בעת ניקיון הבית ואינה מחזיקה מעמד, ולכן מותרת לשימוש ללא צורך בהשכלה בנושא או בנשיאת רישיון מדביר.

כולנו מכירים בעוצמות החומרים המשמשים להדברה, וכי אין להימצא בקרבת מקום כאשר ההדברה מתבצעת, על כן חשוב לוודא כי המדביר המגיע אלינו לספק שירות, אכן משתמש אך ורק בחומרים תברואתיים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה. חומרים אלה הינם בטוחים לשימוש בקרבת בני אדם ובעלי חיים ואין חשש להימצא במקומות בהם רוססו.

איתנו תוכלו לישון בשקט בידיעה כי אתם ובני משפחתכם נושמים אוויר נקי וכי הבית שלכם מוגן מכל פולש.

מדבירים מזיקים ומשאירים אותם רחוקים

בדיוק כשם שכל המזיקים והחרקים שונים זה מזה, כך גם ההדברה מוכרחה להיות מותאמת לסוג המזיק ולהימצאותו ברחבי החלל.

על מנת שנוכל לאמוד בדיוק עד כמה רחבה התפשטות המזיקים בבית ובכדי שההדברה תהיה יסודית ותטפל בכל נקודה עיקרית, ראשית עלינו לבצע סריקה ברחבי המקום המיועד להדברה שתאפשר לנו ללמוד את מקורות הגעת המזיקים. תהליך זה המתבצע בשלבים מסייע לנו לבצע הדברה יעילה לטווח ארוך, והכי חשוב- להימנע מביקורים חוזרים.

הדברת מזיקים מתבצעת בדרכים שונות ומרובות, בהתאם לאופי החרקים הפולשניים, למבנה החלל הנגוע ולאזור בו הוא נמצא. אנו מציעים מגוון הדברות, ביניהן- הדברה באיוד, מלכודות, פתיונות ועוד, כאשר כולן (ללא יוצאת מן הכלל) באמצעות חומרים ומכשור ידידותיים לסביבה ובטוחים לשימוש בקרבת בני אדם ובעלי חיים.

אז אם נתקלתם בכל סוג של חרק העלול להזיק לכם או לתכולת הבית או העסק שלכם, תנו לנו צלצול ודעו שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

לוכד מזיקים

אין מדי יום עורכים הדברת מזיקים, אבל הדברה של מזיקים אפקטיבית הינה אין אחת כזאת אשר עורכים פעם אחת במספר ימים או לחלופין מדי מספר חודשים, כי אם הלה אשר מחויבת מן המציאות כל כמה שנים. הקושיה אשר צריכה להישאל הינה – כיצד ניתן לבצע הדברת מזיקים בתוך הדירה שלכם ואף להגן עליה סטרילית מפני חרבושים עבור שנים הבאות וגם כיצד ניתן לעבור את הדברה זו בהצלחה מרובה? כל זאת ובנוסף מספר המלצות במדריך אשר לפניכם.

כיצד מבצעים הדברה במרכז?

במידה והנכם רוצים להשיג איכות חיים גבוהה, ללא החשש מפני מזיקים כלל וכלל, ללא שאיזה מזיק יקיץ אתכם באשמורת השחר, כאשר הוא נוסק מעל גבי הראש שלכם באופן ישיר מן הקיר, הנכם עשויים לגשת ולהזמין שירות של הדברת מזיקים מומחה. לא קיימת חלופה שונה הכי מיטבית ואף כל חלופה, כמו לדוגמה – ריסוס באופן עצמאי על ידי חומר ביתי, לא תדמה אל הדברת מזיקים של מומחה בתחום. הדברה של חרבושים איכותית עשויה להיות הכי ספציפית, הכי כוללנית וגם במשך שלה יעשה שימוש בעל המקצוע באמצעי של הדברה הכי חסונים וכן באופן זה הנכם עשויים לחיות בוודאות והן יותר שלווים כי המזיקים לא יגיעו יותר אל מפתן הדירה שלכם. להלן כמה מספר המלצות אשר יסייעו בידכם להתכונן אל הדברה באופן הכי מיטבי.

מספר המלצות לעבור הדברת מזיקים באופן הכי מיטבי

  1. במידה והנכם מעוניינים להדביר בצורה מקצועית עבור העתיד, יש משמעות עבור החלטה בדרך של הדברת מזיקים הכי שרידה. במידה והנכם מתאפיינים בירוק, אשר רוצים הדברה ירוקה, יש משמעות לכך שתבחנו במידה והלה דרך מיטבית ביותר בשבילכם.
  2. הכינו את הדירה שלכם כהלכה עבור ההדברה. כל דבר אשר עשוי להסב לו נזק מן הרעל אשר יונח בדירה שלכם, החל מאלמנטים של אוכל וכן כלה באלמנטים אשר עשויים לבוא לכדי הפה שלכם או לחלופין של הילדים שברשותכם, ישנה משמעות ניכרת של אריזה. באופן זה אינכם נדרשים ליטול סיכון ואף לא הכי זעיר. בנוסף לכך, ישנה משמעות להאזין להנחיות של איש המקצוע בכל ההיבט של בטיחות של הדברה, על מנת להימנע מבעיה.

במידה והנכם עובדים בית בהקדם, תשכירו שירות של הדברת מזיקים לאלתר. את מועד הפינוי שלכם תקבעו מספר ימים אחרי זה ובצורה זו באפשרותכם לבצע הדברה של הבית שלכם כאשר הוא עדיין חף מאביזרים.