הדברה

הדברה

הדברה בטוחה ויסודית מתבצעת רק על ידי מקצוענים

תחום ההדברות הוא נושא רחב מאוד, וזאת משום שראשית, קיימים אינספור סוגי חרקים, מזיקים, מכרסמים ויצורים נוספים שאוהבים להתנחל אצלנו בבית ללא רשות. שנית, לא משנה היכן ממוקם הבית שלנו, בעונות החמות הוא תמיד יהיה מקום אפשרי עבור הפולשים הקטנים , ושלישית- גם אם דאגנו להדביר את הסביבה שלנו מפני חרקים בשנה שעברה, עלינו לשוב ולהדביר שוב בכל שנה על מנת לשמור על בית נקי ממזיקים.

מאחר והצורך בהדברת המזיקים תמיד קיים ובאופן גורף אצל כולנו, בכל שנה מצטרפים מדבירים נוספים לתחום על מנת לספק מענה לביקוש, אך בדומה לכל תחום מקצועי אחר- גם כאן לא קשה למצוא מדבירים שאינם מוסמכים ואינם בעלי רישיון לעסוק במקצוע ולהשתמש בחומרים כימיים.

עובדה זו גורמת לקושי לא קל אצל הלקוחות במציאת מדביר מקצועי, ולחשש מפני הדברה שנעשתה שלא כשורה או באופן שאינו בטיחותי עבור הלקוח וסביבתו.

מאחר וכל מדביר מורשה מוכרח להקפיד על שימוש בחומרים עדכניים, בתוקף והמאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, ברור לכולנו כי קבלת שירות ממדביר שאינו מוסמך עלולה להביא לתוצאה שאינה יעילה, וחמור מכך לסכן מאוד את דיירי המבנה המודבר. חומרי ההדברה הינם לרוב מסוכנים לשאיפה על ידי בני אדם ובעלי חיים, וכן רעילים לצמחים, ובהיעדר הדרכה מקצועית ועבודה על פי החוקים, עלול להיגרם נזק בריאותי בלתי הפיך.

אצלנו תמצאו מדבירים מקצועיים בעלי ניסיון של למעלה מעשור בתחום, המחוייבים להקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר לטובתכם ובטיחותכם. אנו מזמינים אתכם להיעזר בנו בהדברה הבאה שלכם ולשאול כל שאלה העולה בראשכם בטרם תקבלו החלטה.

עולם ההדברות- מדבירים מזיקים למעלה מעשור

לכל עסק המדיניות, החוקים והנהלים שלו. כל בעל עסק יודע בליבו מהם הערכים והעקרונות המנחים אותו בפעילותו ואותם הוא מעביר לעובדיו.

לא משנה מה תחום פעילות העסק, רבים מהעסקים מונחים על ידי אינטרסים כלכליים לצד רצון אמיתי לספק שירות המיטיב עם הלקוחות.

בעסקים רבים תחושת השליחות גוברת על עקרונות רבים, ומנחה את בעלי העסק ואת העובדים בו באופן ברור וניכר המגיע אל הלקוחות ואל השירות הניתן להם.

אנחנו בעולם ההדברות מבינים כי כאשר אנו מקבלים טלפון מלקוח פוטנציאלי, זה קורה לאחר שהתעורר אצלו צורך אמיתי ולעתים בהול, ולכן אנו מחוייבים למקם את לקוחותינו בראש סדר העדיפויות ולהקפיד על הדברה מקצועית ויסודית.